logo První krok - jesle Brno

Představení naší dětské skupiny První krok na našem YOUTUBE kanále

Zdravíme v těchto slunečných dnech, věříme, že se máte krásně a užíváte si jarního počasí stejně tak, jako my! :) Tyto dny nám dodávají všem potřebnou energii, která už po té dlouhé zimě byla opravdu potřeba.

Není to tak dávno, kdy naše všechny třídy úspěšně prošly auditem a získaly Značku kvality dětských skupin. Zkušené auditorky tak potvrdily výjimečnost našich dětských skupin, ocenily samostatnost i soustředěnou práci dětí a také přístup našich lektorek. Následně bylo u nás vytvořeno video, ve kterém jste nejen mohli všechny tyto věci vidět na vlastní oči, ale také nahlédnout do našich tříd. Zajímá Vás režim dne či jak to u nás děti zvládají? Kouknout na něj můžete kdykoliv na našem Youtubovém kanále zde.

Přesuneme se ovšem dále a to konkrétně k představení naši dětské skupiny PRVNÍ KROK. My máme velkou radost, že se o tuto událost můžeme s vámi podělit a můžete si poslechnout moc milá slova naší paní ředitelky.

Měli jsme tu čest představit naše montessori jesličky na Konferenci dětských skupin jako modelovou dětskou skupinu, ve které se naše děti ve věku od jednoho do tří let rozvíjejí a dosahují úžasných výsledků. Jste zvědaví, co dokážou malé děti, pokud jsou obklopeny vhodným prostředím? V tomto videu vás naše ředitelka Eva Vrzalová seznámí s naším zařízením. Připravte se na inspiraci a úžasné náhledy do života dětí ve věku od jednoho do tří let. Pokud se zajímáte o Montessori pedagogiku nebo hledáte inspiraci pro práci s dětmi, toto video je pro vás!

Mějte se krásně,

brzy se zase ozveme. 🙂

Tým První krok.